Ви тут:
Суспільство Україна 

Прикордонники спростували інформацію російських ЗМІ щодо припинення українською стороною пропуску вантажних автомобілів

При проектній пропускній спроможності пункту пропуску «Бачівськ» у 180 вантажних транспортних засобів на добу (90 на в’їзд і 90 на виїзд) за минулу добу загалом оформлено близько 200 вантажівок тільки на в’їзд в Україну та понад 140 на виїзд.

Учора в деяких російських інтернет-виданнях з’явилася інформація з посиланням на Брянське прикордонне управління про те, що українська сторона нібито припинила пропуск вантажних транспортних засобів. Зазначалося, що це відбувається зі сторони пункту пропуску «Троєбортне», що напроти українського пункту пропуску «Бачівськ». Це недостовірна інформація – йдеться у повідомленні прикордонників.

Міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ», так само як і решта пунктів пропуску в Сумській області, функціонує в штатному режимі та працює без перешкод.

З усіх питань, які стосуються перетинання державного кордону, громадяни можуть звернутися безпосередньо до управління Сумського прикордонного загону за телефонами (0542) 67-13-70, 62-97-09, або е-mail sumi_zagin@dpsu.gov.ua.