Ви тут:
Суспільство 

Прикордонники не пропустили в Україну російську відеоблогерку, яка незаконно відвідала Крим

Українські прикордонники продовжують виявляти та притягувати до відповідальності осіб, які в порушення українського законодавства незаконно відвідували тимчасово окуповані території України. Зокрема, сьогодні в Україну не пропустили громадянку Росії Анастасію Івлєєву, яка є відеоблогером та телеведучою, інформує прес-служба ДПС України.

Жінка прилетіла в Київ рейсом з Мінська. У ході прикордонного контролю співробітники Держприкордонслужби з’ясували, що мандрівниця перебувала в АР Крим у 2017 році. З її пояснень – на півострів вона їздила відпочивати і потрапила з території РФ авіаційним транспортом. Через порушення законів України громадянці РФ проставлено заборону в’їзду в Україну терміном на 3 роки та відмовлено в перетині кордону.

“Державна прикордонна служба разом з іншими правоохоронними органами виокремили понад 3,2 тисячі громадян, які могли незаконно перебувати на ТОТУ. Інформація про них акумулюється і використовується, як додаткова, у ході здійснення прикордонного контролю та прийняття правового рішення. За останні декілька років правоохоронцями прийнято рішення про заборону в’їзду в нашу державу стосовно 140 іноземців з-поміж діячів культури та мистецтва”, – йдеться у повідомленні.