Ви тут:
Кримінал Суспільство 

Прокуратура вимагає відправити на примусове лікування жінку, яка втопила своїх дітей

Київська місцева прокуратура №2 та слідчі Дарницького УП ГУ НП в Києві завершили досудове розслідування стосовно 36-річної жінки, яка вбила двох своїх малолітніх дітей. Вбивство сталося 26 жовтня 2018 року у Києві, інформує прес-служба прокуратури столиці.

У ході досудового розслідування слідчі і прокурори зібрали достатньо доказів, які вказують на вчинення цього злочину матір’ю загиблих дітей. Її дії кваліфіковано за п.п.1, 2 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох осіб, а також малолітніх дітей).

Комплексна психолого-психіатрична експертиза установила, що підозрювана в момент вчинення злочину перебувала у стані неосудності, не могла усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними через психічний розлад.

За висновками лікарів стан підозрюваної з часу вчинення злочину не змінився та вона потребує примусового лікування.

“У зв’язку з цим, слідчим та прокурором скеровано до суду клопотання про застосування щодо підозрюваної примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом, що виключало б її небезпечну поведінку. На час розгляду клопотання підозрювана перебуває у медичному закладі закритого типу”, – йдеться у повідомленні.

“Інформація про зникнення 5-річного хлопчика та 6-річної дівчинки надійшла ввечері 26 жовтня минулого року від їхнього батька. За його словами, колишня дружина зранку пішла з дому разом з їх спільними дітьми та не виходить на зв’язок. Зниклу жінку за орієнтуванням виявили наступного дня на трасі Київ-Чернігів в неадекватному стані. У розмові вона повідомила, що втопила дітей в озері Срібний кіл на території Дарницького району столиці та намагалася покінчити із собою”, – нагадують у прокуратурі.