Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини вимагає повернути 147 га земель у комунальну власність

Горішньоплавнівська міська рада у 2017 році надала в оренду громадянину для ведення фермерського господарства 6 земельних ділянок загальною площею майже 147 га, які розташовані на території міста. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Поряд із цим, орендар є засновником та керівником фермерського господарства створеного ще у 2010 році, та вже неодноразово отримував на пільгових умовах для ведення фермерського господарства земельні ділянки протягом 2013-2014 років.

“У зв’язку з тим, що фізичною особою на момент отримання в оренду земельних ділянок вже було створено відповідне фермерське господарство, а тому всі земельні ділянки для фермерського господарства останній повинен був отримувати у користування відповідно до вимог ст.ст. 124, 134 Земельного кодексу України, ст.ст. 1, 7 Закону України “Про фермерське господарство”, як юридична особа лише на конкурентних засадах – за результатами земельних торгів. Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура Полтавської області звернулась до суду з позовними вимогами визнати незаконним та скасувати рішення міської ради та визнати недійсним договір оренди землі загальною площею майже 147 га”, – йдеться у повідомленні.