Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Полтавці можуть ознайомитись з розміром нарахувань за тепло – як це зробити

Уже зараз полтавці можуть ознайомитися з розміром нарахувань за січень, скориставшись «Особистим кабінетом споживача», що працює цілодобово, підприємства “Полтаватеплоенерго”.  Зробити це можна кількома способами.

Можна завантажити pdf-версію рахунку на комп’ютер або ознайомитись із ним без скачування. Для цього шукайте таблицю в розділі меню «Рахунки на оплату» та клікайте на значки «Завантажити» або «Переглянути» поруч із назвою розрахункового місяця, йдеться у повідомленні підприємства у Фейсбук.

Щоб не чекати доставки рахунків «Укрпоштою», замовте їх щомісячну доставку на електронну скриньку. Для цього клікніть на прізвище, ім’я та по батькові людини, на яку зареєстрований особовий рахунок (у верхньому правому куті). У розділі «Обліковий запис» натисніть на «Редагувати обліковий запис». У пункті «Рахунок на електронну пошту» оберіть «Так» і клікніть «Надіслати».

Якщо у визначений термін рахунок на електронну пошту не прийшов, перевірте папку «Спам», позначте лист від підприємства як «Не спам» і додайте адресу abon@pte.poltava.ua до адресної книги. У подальшому листи від підприємства бачитимете уже в папці «Вхідні».