Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавський технічний університет відвідали студенти Каїрського університету

4-7 лютого Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка відвідали представники студентського відділення Спілки інженерів нафтовиків Каїрського університету (Єгипет).

Під час візиту відбулося розширене засідання студентського відділення Спілки інженерів нафтовиків ПолтНТУ (SPE PoltNTU SCh) за участю представників студентського відділення Каїрського університету (SPE CUSC). Учасники засідання мали змогу презентувати діяльність студентських відділень України та Єгипту, обмінятися досвідом по співпраці з нафтогазовими компаніями та обговорити плани спільних заходів, повідомляє ПолтНТУ на своїй сторінці у Фейсбук.

Делегація Каїрського університету ознайомилася з сучасною матеріально-технічною базою по підготовці фахівців нафтогазової галузі: лабораторією бурових розчинів, лабораторією 3D моделювання та візуалізації, лабораторією обладнання нафтових і газових промислів та музеєм історії університету.

За підтримки адміністрації ПолтНТУ єгипецька делегація відвідала виробничі потужності ПрАТ «Нафтогазвидобування» (ДТЕК), а саме установку з комплексної підготовки газу (с. Мачухи). Співробітники компанії провели ознайомчу екскурсію та детально пояснили основні технологічні процеси зі збору та підготовки газу та газового конденсату. Учасники звернули увагу на сучасне обладнання вітчизняних та світових компаній, на повну автоматизацію виробничого процесу та рівень дотримання вимог безпеки на території УКПГ.

Делегація Каїрського університету разом з студентами навчального-наукового інституту нафти і газу ПолтНТУ відвідала виробничі об’єкти сервісної компанії нафтогазової галузі Weatherford. Студенти змогли переконатися в високій якості надання послуг компанією, адже наочно спостерігали за проведенням показових технологічних операцій, ознайомилися з потужним технологічним парком цехів та високою кваліфікацією спеціалістів, що, без винятку, розмовляли англійською мовою та вільно вступали в дискусію.