Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські педагоги вивчали особливості системи осівти у Фінляндії

З 26 січня по 3 лютого викладачі та студенти Полтавського національного педуніверситету ім. В. Короленка на чолі з деканом психолого-педагогічного факультету Наталією Сулаєвою пройшли наукове стажування у закладах освіти Фінляндії за темою «Система освіти – інклюзивне навчання у Фінляндії».

Програма стажування передбачала візит до мерії м. Гуйттінен, зустріч з представниками відділу освіти, перегляд презентації про особливості фінської освіти, знайомство із системою початкової освіти Фінляндії.

Делегація ПНПУ відвідала табір та адаптаційний центр для біженців, заклади дошкільної освіти, лекцію представника психіатричної лікарні, вивчала досвід організації дистанційного навчання в Університеті прикладних наук Сатакунти, побувала у краєзнавчих та освітніх музеях Фінляндії та Швеції.

Фінські освітяни презентували власний досвід упровадження індивідуального та групового підходів до навчання та виховання молодших школярів і дітей дошкільного віку, ознайомили з дистанційною системою навчання студентів в університеті та продемонстрували технічні можливості його забезпечення.

Викладачі ПНПУ мали можливість побачити умови навчання та побуту людей з інвалідністю та громадян-біженців, порівняти навчальне середовище в освітніх закладах Фінляндії та України, визначити перспективні напрями розвитку української освіти.