Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська ОДА співпрацюватиме з Українським центром культурних досліджень

У Полтавському краєзнавчому музеї ім. В. Кричевського відбулося розширене засідання колегії Департаменту культури й туризму Полтавської ОДА.

У ньому взяли участь заступник голови ОДА Олег Пругло, директор Українського центру культурних досліджент Ірина Френкель, директори закладів культури області, керівники структурних підрозділів сфери культури, туризму, національностей і релігій РДА, міськвиконкомів, ОТГ.


Присутніх привітала директор Депатраменту культури й туризму ОДА Валентина Вождаєнко.

«Галузь культури сьогодні стає однією з пріоритетних галузей у нашій області, у тому числі в плані інвестицій. Як зазначав Президент, регіони повинні розвиватися так, щоби була відсутня туристична периферія, тому що кожен регіон — унікальний, а це й економічна складова, покращення життя наших громад», – наголосила вона.

Олег Пругло та Ірина Френкель підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва в галузі культури між Полтавською ОДА та Українським центром культурних досліджень.

Зокрема, сторони співпрацюватимуть у впровадженні проектів «Малі міста — великі враження», «Віртуальний музей нематеріальної культурної спадщини», освітньої програми для працівників культури «Академія культурного лідера» та ін.

«Нинішнє підписання Меморандуму дасть змогу по-новому подивитися на наші культурні об’єкти, нашу культурну спадщину. Сьогодні в громадян зовсім інші вимоги до надання культурних послуг. А загалом, чим більше уваги ми будемо приділяти культурній сфері, тим менше доведеться згодом виділяти коштів на пенітенціарні заклади», — зазначив Олег Пругло.


На засіданні колегії розглянули питання, що стосуються процесів децентралізації в галузі культури, процедуру просування елементів нематеріальної культурної спадщини, впровадження грантової діяльності у сфері туризму та ін.


Кращих працівників та діячів культури нагородили грамотами ОДА та подяками Департаменту культури й туризму ОДА.