Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавець став лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України»

Студент 4 курсу Полтавського університет економіки і торгівлі Богдан Войт, який навчається на спеціальності “Менеджмент”, став лауреатом Всеукраїнського конкурсу “Кращий студент України” у номінації «Кращий студент-громадський діяч України».

Полтавський університет економіки і торгівлі на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що наприкінці 2018 року у Херсоні відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України», організатором якого виступили ВМГО «Студентська республіка». Туди з’їхались переможці регіональних етапів, які представляли свій регіон та навчальний заклад і змагалися на звання «Кращого студента України» в одній із 10 номінацій:

  1. «Кращий студент України» (комплексна характеристика),
  2. «Кращий студент-аналітик України»,
  3. «Кращий студент-громадський діяч України»,
  4. «Кращий студент-дизайнер України»,
  5. «Кращий студент-медійник України»,
  6. «Кращий студент-науковець України»,
  7. «Кращий студент-програміст України»,
  8. «Кращий студент-спортсмен України»,
  9. «Кращий студент-підприємець України»,
  10. «Кращий студент-профспілковий активіст України».

Богдан Войт закінчив Новомосковський кооперативний коледж економіки та права імені С. В. Литвиненка та продовжує розвивати свій потенціал у Полтавському університеті. Є засновником, організатором і керівником проекту, який на сьогодні переріс у громадську організацію під назвою Громадський Рух “Могутня Держава”. Також є молодіжним тренером із лідерства, де в рамках різних проектів проводить тренінги і семінари з тематики лідерства, time-building та time-management.