Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Поліцію Полтави перевели на посилений режим несення служби

З 11 лютого поліція Полтави переведена на посилений варіант несення служби. Профілактичні заходи проводяться для зниження рівня вуличної злочинності, недопущення скоєння злочинів, а також оперативного розкриття правопорушень. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

Під час проведення спільного інструктажу заступник начальника поліції Полтавщини Денис Захарченко та керівник поліції міста Олександр Терела націлили поліцейських на оперативне реагування при отриманні інформації щодо будь-яких правопорушень, попередження та розкриття злочинів, а також безумовне дотримання законності і правил особистої безпеки.

До охорони правопорядку на вулицях Полтави залучили спільні додаткові наряди з числа особового складу територіальних підрозділів поліції міста, сусідніх районів та областей, а також наряди патрульної поліції Полтави.

Поліцейські патрулюватимуть по визначених маршрутах – житлових масивах, місцях скупчення громадян та там, де останнім часом найчастіше скоювалися вуличні правопорушення.

“Шановні громадяни! Закликаємо вас співпрацювати з поліцією! Якщо ви стали потерпілим чи очевидцем скоєння злочину, або якщо виявили підозрілий предмет, транспортний засіб чи громадян, поведінка яких викликає підозру – якнайшвидше повідомте про це поліцію на телефон 102 чи будь-яким іншим зручним способом!”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.