Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліція прикладе максимум зусиль, щоб вибори на Полтавщині пройшли цивілізовано, – Андрій Замахін

Для недопущення на Полтавщині порушень виборчого законодавства, керівник поліції області Андрій Замахін дав доручення всім керівникам територіальних підрозділів поліції зустрітися із головами місцевих осередків політичних партій та довести до них основні вимоги виборчого законодавства України та види відповідальності за його порушення. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП в Полтавській області.

Мета таких зустрічей – налагодити взаємодію поліції з учасниками виборчого процесу.

Така превентивну роботу проведуть в кожному районі області. Крім того, поліцейські проводять зустрічі і з представниками Громадянської мережі “Опора” в Полтавській області, під час яких обговорюють шляхи взаємодії для профілактики можливих порушень виборчого законодавства, а також узгоджують механізм координації дій при реагуванні на факти порушень.

“Особисто закликаю всіх представників політичних партій та мешканців Полтавщини суворо дотримуватися вимог виборчого законодавства. Наголошую, що поліція й надалі оперативно реагуватиме на кожен сигнал від громадян та спостерігачів і прикладе максимум зусиль, щоб ті особи, хто ігнорує чи зневажає закон, понесли адекватне покарання. Запевняю вас, що поліція прикладе максимум зусиль, щоб вибори на Полтавщині пройшли цивілізовано”,- зауважив Андрій Замахін.

“Наразі до підрозділів поліції Полтавщини надійшло 39 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. У 13 випадках на порушників вже складені адміністративні протоколи. Ще 26 інформацій перевіряємо”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.