Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

ООС: українські військові провели тренування на Азові (ВІДЕО)

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив готовність сил артилерії, авіації та флоту, що забезпечують контроль за акваторією Азовського моря в районі проведення Операції. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Визначені підрозділи підняли за тривогою та направили на виконання завдань. В комплексі тренування військові відпрацьовували взаємодію морського угруповання у складі кораблів Державної прикордонної служби та Військово-Морських Сил ЗС України. З повітря їхні дії прикривали літаки та вертольоти Об’єднаних сил, протиповітряна оборона та артилерія. Тренування проходило в складних метеорологічних умовах та при обмеженій видимості.

Задачею кораблів ВМС України було відбиття нападу умовного противника, в той час як пара вертольотів Мі-24 та пара штурмовиків Су-25, здійснювали їх авіаційне прикриття та умовні атаки на морські цілі противника. Наведення авіації здійснювали передовими авіанавідниками з катерів берегової охорони.

“З усіма поставленими завданнями підрозділи впоралися успішно. Артилеристи, військові льотчики, військові моряки та моряки ДПСУ із завданням впоралися та отримали оцінку “готові до виконання завдань за призначенням. Азовський напрям надійно захищений із суходолу, з моря та з повітря”, – йдеться у повідомленні.