Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Олександр Біленький провів особистий прийом громадян

Сьогодні голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький провів особистий прийом громадян.

Полтавці звернулися за підтримкою у вирішенні питань щодо розвитку сімейних фермерських господарств, забезпечення функціонування виправної колонії, книговидання, проведення спортивних змагань, навчання та виховання підростаючого покоління та інших.

Розглядаючи питання щодо розвитку сімейних фермерських господарств голова обласної ради наголосив, що на Полтавщині успішно діє обласна Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, яка спрямована на заохочення власників особистих селянських господарств до трансформування в сімейні фермерські господарства.

– Завдяки Програмі можлива компенсація за рахунок обласного та місцевого бюджетів в розмірі 30% вартості придбаної в поточному році нової малогабаритної самохідної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва селянським та сімейним фермерським господарствам. – поінформував Олександр Біленький.

У контексті звернення громадян про пільгове іпотечне житлове кредитування для внутрішніх переселенців Олександр Біленький зазначив, що на Полтавщині успішно діє Обласна програма забезпечення молоді житлом на 2018 – 2022 роки, в рамках якої передбачається надання кредитів на пільгових умовах громадянам.

– Раджу звернути увагу на дану Програму, адже це реальний шанс придбати житло на пільгових умовах. – сказав Олександр Біленький.