Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Навчальні заклади Полтавщини запрошують долучитися до відзначення Дня безпечного Інтернету

5 лютого світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Захід запроваджено за ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe з 2004 року та відзначається у вівторок другого тижня лютого.

День безпечного Інтернету має на меті досягнення об’єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі, перш за все серед дітей та молоді.

Цього року до Дня безпечного Інтернету приєдналися вже 140 країн. Із метою захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті в Україні проводиться Всеукраїнська акція #STOP_SEXтинг.

З метою інформування підлітків про безпеку в Інтернет просторі, їх захист, зокрема від кібербулінгу, сексуальних ризиків в Інтернеті, алгоритми дій, щоб не потрапити у таку ситуацію та як себе поводити в соціальних мережах, про юридичну відповідальність за розповсюдження відео інтимного характеру в Інтернеті, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області заплановано проведення Тижня інформування з безпеки в Інтернеті. Учні зможуть обговорити тематику, попрацювати в групах та отримати цікаву та корисну інформацію щодо безпеки в Інтернет просторі.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області запрошує представників навчальних закладів долучити до акцій правового інформування!

Контактна особа з організаційних питань – заступник начальника відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Юлія Козаченко – 56-26-66.