Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«Наша ціль – забезпечити 100% виконання судових рішень», – Олег Тимченко

Учора очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко в режимі відеоконференцзв’язку провів для начальників районних відділів державної виконавчої служби кущовий семінар з питань їхньої діяльності. Учасники заходу детально проаналізували роботу кожного відділу та визначили пріоритети на майбутнє.

Минулого року примусовому виконанню підлягало майже 188 тисяч виконавчих документів. В результаті вжитих державними виконавцями заходів прийнято рішення про завершення понад 103 тисячі виконавчих документів. Фактичне виконання забезпечено по майже 41 тисячі проваджень. Як результат: стягнуто понад 487 млн грн заборгованості.

«Не зупиняємося на досягнутому! Нам є куди розвиватися!», – зауважив Олег Тимченко.

Начальник обласного управління юстиції поставив перед колегами завдання: забезпечити 100% виконання судових рішень, в тому числі щодо стягнення заборгованості по аліментам.

«У 2019 році ми маємо працювати, щоб наші слова не тільки не втратили свого змісту, а й за ними стояло все більше дій, спрямованих на захист маленьких українців від економічного насильства» – сказав Олег Тимченко.