Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Семенівщині створять інклюзивно-ресурсний центр

Для дітей з особливими потребами відповідно до урядової програми у Семенівському районі створюватимуть інклюзивно-ресурсний центр, повідомили у прес-службі Семенівської РДА.

Перші кроки зроблено – у липні 2018 року районна рада ухвалила рішення про створення комунального інклюзивно-ресурсного центру, в якому здійснюватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей (2-18 років) з особливими освітніми потребами. По її результатах кожній дитині розроблятимуть рекомендації щодо програми здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. Також у центрі надаватимуть психолого-педагогічну допомогу дітям, які навчаються у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, консультуватимуть їх батьків та педагогів.

На сьогодні одним із важливих і проблемних питань є питання пошуку приміщення на базі закладу освіти з незаповненими приміщеннями, які мають вільну площу та які відповідало б усім вимогам такого центру. Це питання обговорли під час робочої наради  у голови РДА Віктора Федоренка.  Зясувалося, що у селищі відповідного приміщення немає, натомість в Оболонській ОТГ існують досить значні площі, які відповідають вимогам.

Тож Віктор Федоренко разом із заступником Артемом Даценком та начальником відділу освіти, молоді та спорту РДА Людмилою Лопатою здійснили робочу поїздку до Оболоні, де на власні очі мали змогу подивитись на кімнати, у яких було б можливим створення центру.