Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На розвиток Полтавщини депутати облради додатково направлять 132 млн грн (ФОТО)

Сьогодні, 12 лютого, відбулося засідання постійної депутатської комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном. Депутати розглянули зміни до бюджету Полтавщини та майнові питання, що будуть винесені на найближчу сесію облради.

На засіданні комісії були присутні: голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, його заступник Анатолій Ханко, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, голова комісії Микола Бондар, члени комісії, керівники Департаментів та управлінь ОДА, керівники підприємств та організацій.

Комісія розглянула 33 головні питання порядку денного та чотири додаткових. Зокрема, депутати ухвалили питання “Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік”.

“Загальний обсяг обласного бюджету на 2019 рік, за рахунок залишку коштів на початок року та міжбюджетних трансфертних надходжень із державного та місцевих бюджетів, планується збільшити більше, ніж на 490 мільйонів гривень”, — повідомив директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА Павло Кропивка.

Зокрема, ці кошти депутати планують спрямувати на реконструкцію приміщень Полтавської обласної клінічної лікарні, реконструкцію сільського Будинку культури в селі Гоголеве, реставрацію адміністративної будівлі Управління СБУ в Полтавській області, ремонт інших приміщень, що належать до власності облради, реалізацію обласних програм.

Загалом члени постійної депутатської комісії Полтавської обласної ради з питань бюджету та управління майном ухвалили майже всі питання порядку денного та винесли їх на розгляд сесії.

“Бюджетна комісія Полтавської обласної ради підтримала зміни до показників Бюджету області-2019. 132 млн грн плануємо розподілити за головними важливими напрямками, у тому числі, на капітальні видатки — понад 90 млн, Програма “Питна вода Полтавщини” – 14 млн, підтримку кредитування молодіжного будівництва – 5,3 млн та інше. Остаточно депутати приймуть рішення на черговій сесії, яка відбудеться 14 лютого в Кременчуці”, — повідомив Олександр Біленький.

 

Прокоментував підсумок засідання комісії і голова Полтавської ОДА.

“Незалежно від прапорів, інтерес у депутатів один — забезпечення потреб мешканців Полтавщини. Підтримка різних напрямків розвитку області, кредитування молодіжного будівництва, вирішення питання з питною водою — тут немає і не може бути політики. Впевнений, сесія буде такою ж злагодженою, як і сьогоднішня “бюджетка”. Дякую депутатам”, – зазначив Валерій Головко.