Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині зафіксували агітацію 4 кандидатів з ознаками правопорушення, – ГМ “Опора”

Громадянська мережа “Опора” в Полтавській області 31 січня зафіксувала розміщення зовнішньої агітації на підтримку Юрія Бойка, Олега Ляшка, Юлії Тимошенко та Ігоря Шевченка, котра має ознаки порушення виборчого законодавства. Відносно цього були складені заяви до поліції. Про це йдеться на офіційному сайті Громадянської мережі “Опора”.

Так, білборди на підтримку Олега Ляшка (“Радикальна партія Олега Ляшка”) та Ігоря Шевченка (самовисування), а також сітілайт з агітацією за Юлію Тимошенко (“Батьківщина”) не містили вихідних даних.

Також подібну агітаційну продукцію з ознаками правопорушення виявили 29 січня в Миргороді. Зокрема, 3 білборди на підтримку Олега Ляшка, та по 2 борди Юрія Бойка (самовисування) та Юлії Тимошенко.

“Відносно усіх 10 випадків складені заяви до поліції про можливе порушення Закону України “Про вибори Президента” в частині 16 статті 64, згідно з якою “забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів”, – йдеться у повідомленні.

“Після реєстрації кандидата уся агітаційна продукція має фінансуватись з виборчого фонду. Проте розміщення такої агітації без вихідних даних дозволяє кандидатам використовувати “чорну” касу, що порушує рівність виборчого права та дозволяє уникати оподаткування”, – зазначив координатор “Опори” в Полтавській області Костянтин Донченко.