Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині з початку року офіційно оформили понад 100 працівників, – ГУ ДФС

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, впродовж cічня 2019 року порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам були виявлені по п’яти суб’єктах господарювання.

За результатами проведених працівниками управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС в області документальних перевірок було додатково донараховано близько 3,433 млн грн податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб, 1,630 млн.грн. єдиного внеску, та військового збору у сумі 129,3 тис. грн, повідомили в Головному управлінні ДФС у Полтавській області.

Крім того, за свідченням заступника керівника ГУ ДФС області, завдяки вжитим органами державної фіскальної служби Полтавщини заходам, впродовж минулого року суб’єктами господарювання було додатково оформлено трудові відносини із 103 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі 77,4 тис. грн, єдиного внеску в сумі 94,6 тис. грн та військового збору в сумі 6,4 тис. грн. До державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності додатково залучено дві особи.