Ви тут:
Оголошення Погода Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині та по всій країні оголошений перший рівень небезпеки 

Сьогодні у більшості областях будуть складні погодні умови. Синоптики прогнозують тумани з видимістю 200-500 метрів. Відповідно до показників – це 1 рівень небезпеки, застерігають надзвичайники.

У повідомленні додається, що місцями, крім півдня, на дорогах ожеледиця. 

Також, за даними УкрГідрометцентру, 2-4 лютого, у зв’язку з відлигою та опадами, у горах і на високогір’ї Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень). В гірських районах східної частини Закарпатської області існує загроза зсувів снігу на дороги.

Надзвичайники попереджають і про  про зміну гідрологічної ситуації на водоймах України.

2-5 лютого, у зв’язку iз потеплінням та снiготаненням, очікується руйнування льодових явищ з пiдйомами рiвнiв води над рівнями на 08 год. 2 лютого:

  • на рiчках Закарпатської областi – на 0,5-1,5 м;
  • на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.), Прута, Сiрету (Чернівецька, Івано-Франківська обл.) – на 0,3-1,3 м, можливе формування заторiв льоду з рiзкими коливаннями рiвнiв води;
  • на рівнинних притоках Днiстра (Тернопiльська, Хмельницька, Вiнницька обл.) та на рiчках басейну Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська обл.) – на 0,2-0,7 м;
  • на рiчках басейну Прип’ятi на 0,1-0,5 м, з можливим виходом води на окремі понижені дiлянки заплав у межах Волинської областi.