Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині понад 27 млн грн аліментів стягнули державні виконавці у 2019 році

Питання боротьби з економічним насильством та захисту прав маленьких українців – ключові в роботі органів державної виконавчої служби. Завдяки прийнятим законам #ЧужихДітейНеБуває минулого року державні виконавці області стягнули понад 287 млн грн аліментів. Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

«Питання боротьби з економічним насильством та захист прав маленьких українців – один з ключових напрямів роботи органів державної виконавчої служби. Завдяки прийнятим законам #ЧужихДітейНеБуває минулого року державні виконавці області стягнули понад 287 млн грн аліментів і це досить гарний результат, який у 1,5 рази більший ніж у 2017 році. Не зупиняємося на досягнутому: цього року з боржників стягнуто понад 27 млн грн аліментів», – розповів Олег Тимченко.

З 27 млн грн аліментів 11 стягнуто саме завдяки застосуванню механізмів впливу, які передбачені законами #ЧужихДітейНеБуває. Так, виконавцями винесено майже 22 тисячі постанов про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за кордон, керувати транспортним засобом, користуватися зброєю та полювати. Винесено понад 2 тисячі постанов про накладення штрафу у розмірі 20, 30 та 50% на суму боргу в залежності від терміну заборгованості.

Іншим механізмом впливу на боржників є притягнення їх до виконання суспільно корисних робіт.

«173 боржники Полтавщини притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт, з яких 100 уже відпрацювали та на користь дітей перераховано понад 170 тис грн аліментів», – розповів очільник юстиції Полтавщини.

поширити новину: