Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На підприємствах Кременчука заборгованість з виплати зарплати зменшилася на 85%

На цьому наголосили під час проведення комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що відбулася під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової.

За інформацією департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконкому міської ради, на 1 січня 2019 року загальна сума боргу по зарплаті становить 712 тис. грн. Всі підприємства, де зафіксована заборгованість із виплати зарплати, перебувають у приватній власності, 1-е з них має левову долю від загального боргу розміром 600 тис. грн та наразі перебуває в стадії банкрутства.

Вцілому, цьогоріч розмір заборгованості з виплати робітникам зарплати значно зменшився. Якщо брати для порівняння початок 2018 року, то тоді такий борг становив 2 млн 954 тис. грн..

Що варто відзначити, минулого року найбільша сума боргу по зарплаті була зареєстрована в ДВНЗ «Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури», становила вона 1 млн 870 тис грн. Як зазначила заступник міського голови Ольга Усанова, станом на сьогоднішній день цей борг ліквідовано повністю за рахунок коштів обласного бюджету, оскільки ця навчальна установа перебуває в обласному підпорядкуванні.

поширити новину: