Ви тут:
Суспільство Україна 

На Міжнародних змаганнях українські медики-прикордонники здобули І місце

У польському місті Бєльсько-Бяла відбулися міжнародні змагання з медичного рятівництва, де з успіхом виступила команда Військово-медичного клінічного центру Держприкордонслужби у Львові.

Команда медиків-прикордонників зуміла вибороти перше місце у завданні, де враховували швидкість та злагодженість команди при наданні допомоги, повідомляють у Держприкордонслужбі.

У 14-му міжнародному зимовому змаганні взяло участь 35 команд. Аби перевірити свої навики, учасникам довелося надавати допомогу потерпілим у ДТП, рятувати людей з ножовими та вогнепальними пораненнями, а також   під час масових надзвичайних пригод. Крім того, команди перевіряли на знання реанімаційних заходів та евакуації потерпілих. 

Делегація Львівського Військово-медичного клінічного центру Держприкордонслужби також взяла участь у медичній конференції «Дії нейропаралітичної зброї на організм людини».

Для українських медиків-прикордонників участь у таких заходах  це не лише удосконалення своїх практичних навичок,  а ще й нагода обмінятися досвідом з іноземними колегами та ознайомитися із найсучаснішими методами надання допомоги.