Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На колегії ГУ Пенсійного фонду Полтавщини підбили підсумки роботи та визначили завдання на поточний рік

Протягом 2018 року загальна сума виплачених пенсій мешканцям Полтавської області склала 13,4 млрд грн. Це на 2,6 млн грн більше, ніж за попередній рік.

Про основні досягнення органів Пенсійного фонду в регіоні говорили на колегії Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області. Зокрема, начальник Головного управління Володимир Тараторін зауважив, що на даний час пенсійним забезпеченням в області охоплено майже 438 тисяч громадян. З них 22 тисячі – колишні військовослужбовці. У числі пенсіонерів Полтавщини налічується 84,5 тисяч громадян, які продовжують працювати.

Під час засідання колегії голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко зауважив, що основною метою роботи органів Пенсійного фонду та влади в цілому є забезпечення людей, які є однією з особливо вразливих категорій.

“Саме ці люди сьогодні потребують особливої уваги. Дуже важливо проводити своєчасну виплату пенсій. Ті ініціативи, які сьогодні хоче запровадити Пенсійний фонд щодо соціального внеску, я підтримую”, – сказав Валерій Головко.

У свою чергу присутній на колегії голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус повідомив, що сьогодні весь пенсійний фонд працює над одним великим завданням — проведення перерахунку пенсій.

“Сподіваюся, що Головне управління в Полтавській області справиться з цим завданням і вже у березні наші пенсіонери отримають відповідне підвищення. Передбачено, що ми повинні на 50% врахувати індекс інфляції та на 50% зростання рівня середньої заробітної плати. Ми сподіваємося, що Уряд найближчим часом прийме відповідне рішення, і ми проведемо перерахунки для пенсіонерів”, – наголосив Євгеній Капінус.

До речі, за минулий рік органи Пенсійного фонду області призначили 14,7 тисяч нових пенсій. Також в області оперативно забезпечується виплата пенсій близько 9 тис. вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей.

Як повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області, у новий 2019-й рік із новими пенсіями увійшли як колишні військовослужбовці, так і окрема частина громадян, що одержують трудові пенсії. Так, з
1 січня військові пенсії на Полтавщині зросли на
415 грн.