Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Минулого року на Полтавщині виявили понад 2 тисячі несумлінних роботодавців

Протягом минулого року Головним управлінням Пенсійного фонду в Полтавській області надіслано органам влади та місцевого самоврядування інформаційні матеріали щодо 2,2 тисяч несумлінних роботодавців, які мають ознаки порушень законодавства про працю, майже 6 тисяч інформацій скеровано до Управління Держпраці, близько трьох тисяч направлено Державній фіскальній службі та про понад тисячу випадків порушень трудового законодавства повідомлено соціальних партнерів.

Упродовж 2018 року представники пенсійної служби разом із соціальними партнерами провели понад 150 нарад та засідань робочих груп з питань легалізації виплати зарплати й зайнятості населення.  В результаті спільних контрольних обстежень до сплати єдиного внеску було залучено більше тисячі осіб та мобілізовано близько мільйона єдиного внеску.

У ході здійснення обстежень пенсійники роз’яснюють застрахованим особам негативні наслідки нелегальної зайнятості та закликають їх дотримуватися вимог трудового законодавства для забезпечення собі і своїм працівникам соціального захисту сьогодні та гідного пенсійного забезпечення в майбутньому.

Як свідчать статистичні дані, за результатами проведення майже чотирьох сотень заходів попереджувально-роз’яснювального характеру в області протягом минулого року легалізовано близько 4,4 тис. робочих місць та нараховано понад 4 млн.грн єдиного внеску.

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Система Orphus