Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Ми завжди готові допомагати громадам у вирішенні проблемних питань, – Олександр Біленький

20 лютого голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, разом із начальником ГУ Держгеокадастру в Полтавській області Вадимом Чувпилом та представником Служби автомобільних доріг у Полтавській області Владиславом Чичканем, зустрівся  з громадськими активістами села Остап’є Великобагачанського району.

Йшлося про шляхи та механізм передачі земельних ділянок у комунальну власність, участь громади у земельних електронних торгах, створення громадських пасовищ загального використання та оформлення місцевою радою дозвільної документації на земельні ділянки, повідомляють в обласній раді.

Місцева рада має повне право створювати на землях, що перебувають у власності держави чи територіальної громади громадські пасовища. Прикладом такої роботи є село Колотії Решетилівського району, жителі якого зуміли організувати громадське пасовище. В результаті – люди користуються цією земельною ділянкою і чітко розуміють, що їм є де випасати худобу, – зауважив Олександр Біленький.

Також у ході зустрічі обговорили питання проведення поточного середнього та ямкового ремонту місцевих доріг, реконструкції мосту, регулювання руху великовагового транспорту тощо.

Олександр Біленький подякував громадським активістам за небайдужість до процесів, які відбуваються у їхній територіальній громаді:

Приємно, коли люди переймаються долею своєї громади. Переконаний, що влада повинна допомагати їм у вирішенні проблемних питань розвитку територій. Головне, щоб бажання зробити життя громади кращим було не тільки у її мешканців, а й  у місцевої влади.