Ви тут:
Суспільство 

МВС контролює реєстр виборців, щоб не допустити фальсифікації, – Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що вибори – це пряма відповідальність цілої низки державних інституцій. Але МВС вже проводить моніторинг ситуації, щоб у реєстрах виборців не було “мертвих душ” з окупованої території Донбасу і Криму. Про це йдеться на офіційному сайті ГУ НП в Полтавській області.

“Останнім часом ми фіксуємо те, що кількість людей, які перетинають лінію зіткнення і реєструють своє місце проживання в іншому місті, щоб проголосувати, збільшилась в шість разів. Чи це дійсно люди прагнуть проголосувати, чи це схема, яку нам нав’язує наш іноземний ворог? І ми будемо дуже пильно перевіряти, щоб у реєстрі виборців не було ні мертвих душ, ні ситуації, коли за людину хтось проголосує”, – сказав Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ закликав членів виборчої комісії утриматись від участі в кримінальних схемах.

“Ми маємо базу даних перетину кордону, і якщо ми побачимо, що виборча комісія видала бюлетень людині, яка не перетинала кордон і знаходиться закордоном, то це кримінальна відповідальність. Тому я хочу сказати членам комісії, не беріть участь ні в яких схемах”, – наголосив Арсен Аваков.