Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міський голова Миргорода зустрівся з активістами мікрорайону “Личанка”

Днями міський голова Сергій Соломаха спілкувався з жителями мікрорайону “Личанка”. Зустріч проходила у рамках звіту міського голови про роботу за минулий рік. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Спочатку голова Ради цього мікрорайону Сергій Яковлєв та секретар Ніна Логвин  розповіли про те, що було зроблено упродовж минулого року. За поданням ради мікрорайону зроблений ямковий ремонт вулиць Личанської, Козацької, Єрківської, Красносільської, Лікарняної. Проведено щебеневу підсипку вулиць Личанської, Стаднянської, Красносільської, Фестивальної, Ламаної, Миру, Шкільної, Єрківської та провулків Гладкого і Красносільського. У плані роботі з благоустрою було виконано ремонт та реконструкцію вуличного освітлення на вулиці Личанської (початок вулиці) та вулиці Фестивальної. Розпочаті роботи по водовідведенню по вулиці Личанській. Також у мікрорайоні відремонтовано будинок культури та розпочато будівництво амбулаторії сімейної медицини. Разом і зробленим, у мікрорайоні залишаються проблемні питання, які потребують  вирішення.

У ході діалогу мешканці мали змогу особисто поставити запитання та отримати відповіді і роз’яснення. Найбільше питань стосувалося розчистки снігу, перепаду напруги по деяких вулицях, вивезення сміття, транспортного сполучення, “шкільного автобусу” та подальшого благоустрою на території мікрорайону.

Міський голова Сергій Соломаха та керівники житлово-комунальних структур надали пояснення, розповіли шляхи вирішення проблем жителів цього мікрорайону та розповіли, які роботи з ремонту доріг, тротуарів та благоустрою будуть виконані у 2019 році.