Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мачухівська ОТГ отримала 2 комп’ютери, 2 ноутбуки та 4 багатофункціональні пристрої

Два комп’ютери, два ноутбуки та чотири багатофункціональні пристрої отримала Мачухівська ОТГ у рамках Проекту “Модернізація системи соціальної підтримки населення України”, що реалізується Міністерством соціальної політики, за сприяння Світового банку.

З метою забезпечення ефективної діяльності об’єднаних територіальних громад у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей, Міністерством соціальної політики України здійснена технічна підтримка Мачухівської ОТГ згідно з Наказом Міністерства соціальної політики №1051 від 20.07.2018 року Про надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей.

Завдяки допомозі держави, відділ соціального захисту повністю укомплектований технічно. Отримано два стаціонарні комп’ютери, а два ноутбуки дозволять фахівцям відділу стати більш мобільними та обслуговувати жителів в будь-якій точці громади. Чотири багатофункціональні пристрої значно полегшать роботу, особливо під час великого напливу громадян при оформлення субсидій та соціальних виплат передбачених державою.

Мачухівська громада висловлює подяку Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації за постійну інформаційну та консультативну підтримку.