Ви тут:
ВИБОРИ 2019 Полтавщина Р Суспільство 

Лідери команди Анатолія Гриценка відкрили волонтерський штаб «Чесних більше» у Полтаві

1 лютого в обласному центрі на вулиці Симона Петлюри, 7/22 зібрались активні громадяни на відкриття Волонтерського штабу партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка. Волонтерський рух діє під закликом та назвою «Чесних більше».

Роботу центру презентували лідери команди Анатолія Гриценка. Єгор Фірсов – політик, народний депутат України VII та VIII скликань. А також військовий експерт, партієць “Громадянської позиції” Іван Апаршин і голова громадської організації “Всеукраїнський союз учасників АТО” Олександр Кралюк. У новоствореному штабі зібралися і однодумці Анатолія Гриценка, які вірять в необхідність перемоги свого лідера на президентських виборах 2019 року.

Єгор Фірсов поділився чому він підтримує саме Анатолія Гриценка.

– Навесні минулого року я приєднався до команди Анатолія Гриценка. Маю до нього велику повагу, бо Анатолій Степанович професіонал, має великий політичний досвід та чесна людина. 15 років він був при владі і в опозиції. Але живе у звичайній квартирі старого будинку, як і мільйони наших людей. Не раз приїздив до нього та знаю його сусідів. Також зі свого досвіду скажу, що Гриценко – це єдина людина, за яку можна почати агітувати на вулиці, і ніхто не кине в тебе яйцем чи помідором.

Фірсов наголосив, що Анатолію Гриценку не потрібна підтримка з боку олігархів, як іншим політикам. У нього немає маєтків, офшорів, сліпих трастів, що треба обслуговувати. Йому потрібна виключно допомога простих людей. І вона є. Тож, для того, аби об‘єднати таких однодумців, людей, які працюватимуть у команді та на результат, створюються волонтерські штаби по усій Україні.

– Є багато людей, які хочуть зробити свій посильний внесок у перемогу чесності над брехнею, професіоналізму над корупцією. Тому, ми усі разом маємо допомогти Гриценку стати президентом. Саме зараз той момент, коли він найбільше потрібен державі. Для людей Гриценко – ідеальний кандидат. Він має військовий досвід, тому більшість людей вірять, що саме він здатен зупинити війну. Він грамотна людина з прекрасною освітою. Його радо зустрічають закордоном. Він має підтримку Європи і вона бачить в ньому мудрість та поміркованість. Зміни в країні мають починатися з верху, з адміністрації президента. І ми, як нація, не просто не маємо права втратити наступні 5 років. А повірте мені, що кожен інший кандидат у президенти, окрім Гриценка – це втрата цих 5 років. Єдиний шанс розірвати круг корупції, кумівства та офшорів – чесні і професійні люди у владі. Якщо не Анатолій Гриценко, то нас і надалі чекає міграція, стагнація економіки, і вирівняти ситуацію потім буде майже не можливо, – наголосив Фірсов.

За його словами, протистояти «великоваговикам» з великими грішми, телеканалами і ресурсами можна, якщо мати справжню народну підтримку.

– Найважливіше для нашої команди – захист результатів виборів. На кожній з 32 тисяч виборчих дільниць в Україні «Громадянська позиція» збирається забезпечити присутність принаймні трьох людей, аби не дати сфальшувати вибори. Головне, щоб ці люди були мотивовані, пройшли спеціальні курси, навчання та знали як захищати результати. Важливо – дивитися людям в очі і працювати з ними разом у команді, – підсумував Єгор Фірсов.

Він закликає кожного свідомого громадянина, що відчуває важливість честності у владі, долучитися до команди «Чесних більше».

– Зараз Анатолій Гриценко має великі шанси на перемогу. І спільні зусилля мільйонів українців, членів партії, волонтерів дадуть свій результат 31 березня, необхідно лише об’єднатися , – переконані Іван Апаршин та Олександр Кралюк, які поспілкувалися із журналістами провідних регіональних ЗМІ під час прес-бранчу.

Охочих стати волонтерами команди Анатолія Гриценка чекають за адресою Волонтерського штабу «Чесних більше»: місто Полтава, вулиця Симона Петлюри, 7/22 з понеділка по п’ятницю з 10-ї до 16-ї години.

Всі новини команди ви знайдете на сторінці Чесних Більше у мережі фейсбук.