Ви тут:
Відео Освіта Полтавщина Суспільство 

Кременчужани-учасники АТО мають можливість отримати вищу освіту за рахунок міського бюджету (ВІДЕО)

У Кременчуці діє Міська комплексна програма «Захисник України» на 2018-2020 роки», відповідно до якої учасники бойових дій, з числа учасників антитерористичної операції, ООС, учасники-добровольці антитерористичної операції (статус яким встановлено Комісією з визнання та встановлення статусу учасника-добровольця антитерористичної операції Полтавської обласної державної адміністрації), постраждалі учасники Революції Гідності, та особи, які у складі добровольчих батальйонів брали участь в антитерористичній операції, мають можливость отримати вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету. На ці цілі в бюджеті Кременчука передбачено понад 90 тисяч гривень.

За словами директора департаменту соціального захисту населення та питань АТО Марини Доценко, минулого року такою можливістю скористалося 9 учасників антитерористичної операції, цього року вже 9 осіб також виявили бажання отримати вищу освіту у рамках міської програми «Захисник України».

Отримувати вищу освіту учасники антитерористичної операції можуть у Філії «Кременчуцького інституту ПВНЗ «Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля» та  Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського.