Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

КП “Благоустрій Кременчука” омолоджує зелені насадження

Кронування та санітарну обрізку дерев міські озеленювачі розпочали на початку року. Проводиться така робота з метою видалення зайвих і небезпечних гілок,  видалення старих або поламаних гілок дерева,  видалення нижніх гілок для звільнення пішохідної та проїзної зони тощо. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Як зазначають спеціалісти, санітарне обрізання дерев — це, в першу чергу, користь для них самих та для ландшафту. Коли дерева підрізані, крона сформована та має здоровий вигляд, це, звичайно, позначається на загальному вигляді міського пейзажу. Коли ж дерева ростуть неконтрольовано, крона загущується, виникають пошкодження внаслідок тертя гілок, і, як наслідок, зараження шкідниками та хворобами, ослаблення дерев. До того ж, підвищена парусність рослин збільшує небезпеку падіння дерев.

Триватимуть роботи з кронування та санітарної обрізки дерев до того часу, поки в них не розпочнуться біологічні процеси, пов’язані з рухом соку. Сьогодні бригади озеленювачів працюють на вулицях Софіївській та Лікаря Богаєвського. Планується, що такими роботами будуть охоплені всі мікрорайони Кременчука.