Ви тут:
Суспільство 

Комплектуючі для світильників

Комплектуючі для різноманітних світильників – це конструктор для створення креативного освітлення. Якісні комплектуючі від перевірених надійних виробників – швидкий спосіб видозмінити прилад, а можливо втілити в життя дизайнерські ідеї.

Обираючи комплектуючі для світлодіодних світильників http://sila-sveta.com.ua/product-category/komplektuyushhie/ важливо орієнтуватися на якість та технічні параметри. Адже від цього залежить їх працездатність. Повна відповідність технічним параметрам світильників, якість матеріалів, з яких виготовлені компоненти – все це має вплив на якість освітлення та економію електроенергії. Тому, перед тим, як придбати комплект, варто бути готовим “вкластися” в цю справу, щоб раціоналізувати використання ресурсів.

Асортимент

Величезний вибір комплектуючих дозволяє кожному обрати оптимальній варінт та отримати бажаний результат. В спеціалізованому онлайн-магазині ви можете придбати такі комплектуючи:

  • Патрони для всіх зізновидів ламп.
  • Лампостартеротримачі.
  • Стартери.
  • Конденсатори.
  • ІЗП (імпульсні запалюючі пристрої) для газорозрядних джерел світла.
  • ЕПРА (електронні баласти для люмінесцентних і газорозрядних ламп).
  • Електронні трансформатори для галогенних ламп і багато іншого.

Цей перелік ассортименту можно продовжити. Дого ж він постійно поповнюється новинками. Щоб не заблукати у вирі цих елементів, ви завжди можете звернутися до менеджерів та отримати допомогу.

Поняття та принцип роботи ІЗП

У вище наведеному переліку було зазначено про такі комплектуючі, як ІЗП. Що ж це таке:

ІЗП для ламп http://sila-sveta.com.ua/product-category/komplektuyushhie/izu/ – це напівпровідниковий генератор імпульсів високої частоти. який призначається для запалювання газорозрядних ламп виского тиску. Має вбудований конденсатор, який заряжається через діод і резістор до моменту досягненная необхідної напруги.

Якщо брати найпростіші ІЗП, то для них характерна недовговічність і дешевизна. В даний час випускають імпульсні запалюючі пристрої, які забезпечені термодатчиком або цифровим таймером, що відключають їх після перегорання лампи або її відсутності. Якщо таймера або термозахисту немає, то спостерігається наступне: лампа перегорає, але пристрій все одно посилає імпульси, що призводить до виходу з ладу всього ланцюга.

Отже, використання такого термозахисту підвищує вартість імпульсного запалюючого пристро на 40-60%, але істотно виграє експлуатація всієї системи освітлення. Тож бо такий комплектуючий обов’язково має бути.