Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Комісія Полтавської облради з питань освіти, науки та культури розглянула питання перейменування шкіл-інтернатів

На засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань освіти, науки та культури депутати розглянули та погодили винесення на сесію питань щодо перейменування навчальних закладів обласного підпорядкування.

Зокрема, назви планують змінити: комунального закладу “Кременчуцька спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів імені Антона Макаренка Полтавської обласної ради”; “Полтавської спеціалізованої школи-інтернату №2 І-ІІІ степенів “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки імені Софії Русової Полтавської обласної ради”; Михайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату Диканського району Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської облради.

“Ця реорганізація освітянських закладів обласного підпорядкування відбувається з метою приведення їх у відповідність до змін у законодавстві. Реорганізація і перейменування відбуваються у рамках базового закону про освіту. Інтернати можуть бути лише чотирьох типів: науковий, мистецький, спортивний і військовий. Полтавська школа №2 імені Софії Русової буде перейменована у мистецьку, бо вони обрали собі такий напрямок. Є відповідне рішення трудового колективу та база”, – розповів голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури Сергій Шевчук.

Він зауважив, що це буде перший на Полтавщині заклад-інтернат для дітей саме мистецького типу.

“На попередніх сесія обласної ради ми таким чином уже реорганізували Ковалівську школу-інтернат та Гадяцьку школу-інтернат у наукові ліцеї. Також створили у Кременчуці військовий ліцей. Маємо ліцеї-інтернати спортивного профілю: у Полтаві та Кременчуці”, – додав Сергій Шевчук.

Питання про перейменування освітянських закладів члени комісії погодили та проголосували за винесення їх на наступну сесію Полтавської обласної ради, яка відбудеться 14 лютого.

Загалом, під час засідання, комісія розглянула 13 питань.