Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Команда робототехніків з Горішніх Плавнів стала чемпіоном турніру First Lego League

Команда “Prime Robotics” із міста Горішні Плавні стала абсолютним чемпіоном відбіркового турніру з робототехніки First Lego League, який пройшов 9 лютого у Кропивницькому. Переможцям вручили кубок та призові 2 тисячі гривень.

За кубок турніру боролися 100 учасників у складі 12 команд з Кіровоградської, Полтавської, Дніпропетровської, Одеської та Миколаївської областей. Роботи, створені командами, виконували місії.

Зокрема, “Перша космічна швидкість”, “Силові вправи”, “Виробництво їжі” та “Сонячні батареї”.

Крім того, у номінації “Найвищий бал у Грі роботів” перемогли учасники команди “Prime Robotics”. Усі учасники отримали медалі з LEGO, наліпки, шильди та шкарпетки.

“Враження від таких досягнень просто неймовірні. Минулого сезону наша команда зайняла 1 місце в Україні. Цього разу ми плануємо дійти до цього етапу та представляти нашу область. Сьогодні ми представили робота зі всіма насадками і напрацюваннями, що в нас є. Також презентували психологічний проект, розроблений для космонавтів. Він повинен мотивувати та надихати їх на нові досягнення. Ми модернізуємо наші розробки та доробимо проект до ідеалу, щоб максимально добре виступити перед суддями”, – розповів дизайнер команди Prime Robotics Ілля Пусяк.

На всеукраїнському чемпіонаті, який відбудеться у квітні у Києві і стане найважливішою подією сезону “Вперед на орбіту”, свої ідеї представлятимуть команди: “Kids’PlanetLego”, “Prime Robotics”, “Lego Mafia”, “Sovenyata”, “Robo Legion” та “ТехноШтурм”.