Ви тут:
Суспільство Україна Цікавинки 

«Книга-мандрівка. Україна» вийшла англійською

«Книга-мандрівка. Україна» від видавництва #книголав та креативної агенції Green Penguin Media з’явилась англійською. Про це повідомляє Читомо.

На думку співзасновниці #книголаву Світлани Павелецької, вихід «Книги-мандрівки» на англомовний книжковий ринок — важливий стратегічний крок на шляху до розвитку бренду України.

«Насамперед, це спосіб розповісти іноземній аудиторії, наскільки крутою є наша країна, скільки див вона подарувала світу, не обмежуючи цей список лише Шевченком і вишиванками», — підкреслила вона.

Публікацію англомовного видання «Книги-мандрівки» («Travelbook.Ukraine») підтримала енергетична компанія ДТЕК, яка стала генеральним партнером проекту.

«Ця книга дає можливість познайомитися з Україною – країною на перехресті західної та східної, південної та північної Європи. З країною людей, які здивували світ мужністю та рішучістю у захисті свого вибору та європейських цінностей», – заявив генеральний директор компанії Максим Тімченко.

 «Книга-мандрівка. Україна» ‒ це 30 авторських карт та 1200 непересічних фактів про Україну.

Авторки проекту Ірина Тараненко, Юлія Курова та ілюстраторки Марта Лешак, Марта Кошулінська, Олена Кобілінська, Оксана Щербакова, Ірина Жук розповіли про найцікавіші природні дива, культурні артефакти, промислові об’єкти та видатних особистостей України. Факти у книжці подано в едьютеймент-форматі, який поєднав у собі елементи навчання, розваг та навіть гумору.

Українськомовне видання, що вийшло наприкінці 2017 року, отримало кілька літературних відзнак (2-ге місце у конкурсі «Найкращий книжковий дизайн – 2018» від Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», спецвідзнаку від проекту підтримки дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги») і було представлене на Національному стенді України на Міжнародному Франкфуртському книжковому ярмарку.