Ви тут:
Суспільство Україна 

Глава УГКЦ вважає, що Росія може вкладати великі гроші в українські вибори

Глава Української Греко-Католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) вважає, що Росія може вкласти великі гроші в українські вибори, щоб повернути собі вплив на Київ.

Про це він розповів в інтерв’ю польській Католицькій інформаційній агенції, повідомляє прес-служба Київської архиєпархії УГКЦ.

“Очевидно, є держава, яка готова вкласти великі гроші в майбутню виборчу кампанію. І ця країна не Польща, ні Сполучені Штати, ні навіть Ватикан – це Росія”. Це країна, яка досі шукає спосіб завоювати Україну, використовуючи сьогодні механізми демократичної держави і це дуже небезпечна реальність”.

Глава УГКЦ стверджує, що мета церков та громадянського суспільства у тому, щоб до влади в Україні не прийшли ті, хто не братиме відповідальності за впровадження європейської моделі демократії. 

“Українська громадська думка чітко заявляє, що ми хочемо бути суверенною державою, ми хочемо бути європейською державою, тому що ми – держава з цілком окремою культурою від Росії. Наш суверенітет повинен бути захищений і розвинений”, – додав Святослав.