Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Гадяцьких школярів навчають успішному бізнесу

На базі Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради провів І (міський) етап VІІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу». У ньому взяли участь команди учнів Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки «Bytebybyte» (учитель Гарнага С.І.), Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова «Ашан» (учитель Серба П.І.), Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 «Венера» (учитель Гусак В.І.), Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 ім. Лесі Українки «Каливан» (учитель Таран О.Р.).

Головною метою проведення міського Чемпіонату є підвищення рівня обізнаності учнівської молоді в питаннях розвитку підприємництва, ознайомлення учнів із ринковими механізмами прийняття підприємницьких рішень, формування в учнів 9-11 класів вміння орієнтуватися на сучасному ринку товарів і послуг, виховання громадянської позиції та усвідомлення власної ролі у підвищенні якості життя в контексті європейських стандартів. Про це повідомили у Гадяцькій міськраді.

Юні підприємці завзято змагалися, демонструючи набуті ґрунтовні знання та вміння з економіки. Ділова гра, у якій команди керували «супермаркетом», всерйоз захопила старшокласників. Адже головним їх завданням стала перемога в конкурентній боротьбі, отримання найбільшого «прибутку».

Кожна команда вирішувала питання діяльності вказаного підприємства: покупка товарів, продаж продукції декількох видів, оплата праці, найм або звільнення працівників, реалізація продукції в умовах конкуренції. За підсумками проведення І (міського) етапу VІІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу» перемогу здобувала команда Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів № 4 ім. Лесі Українки «Каливан» у складі учнів 11 класу: Свістельника Михайла, Біляка Миколи, Бондар Богдани, Филя Назарова, Шабане Діани; ІІ місце виборола команда учнів 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 «Венера»; ІІІ місце виборола команда учнів 9 класу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки «Bytebybyte».Щиро вітаємо команду «Каливан» та бажаємо їй успіхів у ІІ (обласному) етапі VІІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу», який відбудеться 21 березня 2019 р. у м. Полтаві на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».