Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для студентської молоді Полтави провели екскурсію до Музею воєнних конфліктів ХХ століття

З метою вивчення молоддю історичних сторінок українського народу, а також з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав для студентської молоді міста провели екскурсію до Музею воєнних конфліктів XX століття. Захід організований управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно зі Студентською радою Полтави. Про це повідомили у міській раді.

Розпочалася екскурсія на першому поверсі, де розміщений музей Полтавського вищого зенітного ракетного командного Червонопрапорного училища імені генерала армії М. Ф. Ватутіна. Ознайомив хлопців та дівчат з експозиціями музею Валерій Новокшонов.

Надзвичайно цікаву екскурсію продовжив для молоді учасник бойових дій в Афганістані Володимир Шкарін. Вже на другому поверсі студенти мали змогу ознайомитися з історією воєнних конфліктів, в яких брали участь військовослужбовці – вихідці з Полтавщини.

Значна частина експозицій музею присвячена війні в Афганістані. Молодь, через фото та розповідь екскурсовода дізналася про нелегкі воєнні будні солдатів.

Окрім того, студенти поклали квіти до пам’ятного знаку, що розміщений на території музею та вшанували пам’ять всіх, хто не повернувся з війни.