Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для молоді з інвалідністю у Полтаві провели соціально-мистецьку програму до Дня Святого Валентина (ФОТО)

Традиційно, напередодні Дня Святого Валентина фахівці Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовують та проводять тематичні свята  для молоді з інвалідністю.

Учора у кафе «Юність» на соціально-мистецьку програму «На крилах любові» запросили 60 молодих людей з інвалідністю. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Привітала з прийдешнім святом кохання усіх присутніх заступник міського голови Людмила Бойченко.

– Кохання – це почуття, яке надає крила, яке робить людиною щасливою. Кохання рухає наше життя. Хочу побажати вам, щоб ви знайшли своє кохання, щоб воно оселилося у ваших серцях та надихало вас. Кохайте та будьте коханими.

Свою творчість цього вечора дарували присутнім: студент медичного коледжу Ілля Яковенко, учасники танцювально-спортивного клубу «Альянс», солістка естрадної вокально-хореографічної студії «Новий час – Новое время – New time» Лисенко Лоліта, вихованці школи східного танцю «Раяна» та артисти світлового арт-шоу «INDIGO».

Про завершенню усі присутні отримали червону повітряну кульку як символ кохання та любові, а гості свята обмінялися листівками-валентинками. Програма ж заходу закінчилась святковою дискотекою.