Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Депутати Полтавської облради планують звернутися до Кабміну з проханням про підтримку Полтавського комбінату хлібопродуктів

Сьогодні, 11 лютого, на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин депутати підтримали звернення свого колеги Миколи Первака щодо відновлення функціювання державного підприємства “Полтавський комбінат хлібопродуктів”.

Зокрема, у зверненні депутати Полтавської облради просять Кабінет Міністрів України та Міністерство аграрної політики знайти фінансовий ресурс для погашення кредиторської заборгованості по заробітній платі та за енергоносії. Також у документі наголошується на важливості призначення керівника підприємства на постійній основі.

“Протягом 2018 року я два рази був у трудовому колективі на цьому комбінаті. Люди понад пів року не отримують заробітну плату. А там працюють сім’ями: і чоловік, і дружина, а по-де-куди ще й діти. І, якщо півроку не отримувати зарплату, то як можна прожити в сьогоднішніх умовах? Проблема ще полягає й у тому, що Міністерство агропромислової політики просто банально не хоче призначити постійного керівника підприємства”,- прокоментував автор звернення депутат Микола Первак.

Він також висловив переконання, що підприємство працює досить ефективно. І кошти наразі потрібні лише для сплати боргів, які виникли разом зі зникненням попереднього директора комбінату. Якщо ж сьогодні підтримати Полтавський комбінат хлібопродуктів, призначивши нового директора та погасивши кредиторську заборгованість, воно буде прибутковим, впевнений депутат.

Текст звернення комісія підтримала та вирішила винести його у сесійну залу. За нього голосуватимуть уже на найближчому пленарному засіданні Полтавської обласної ради.