Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Coca-Cola вперше за понад 10 років анонсувала напій з новим смаком

Компанія Coca-Cola планує вперше за 10 років випустити напій з новим смаком — Orange Vanilla Coke (апельсина і ваніль), передбачається, що напій надійде у продаж у США з 25 лютого.

Coca-Cola планує продавати напій з новим смаком у двох варіантах — з цукром і без, пише “Hromadske“.

«У прихильників Coca-Cola, які шукають різноманітність, незабаром з’явиться новий смак. Orange Vanilla Coke і Orange Vanilla Coke Zero Sugar — перші за останні 10 років інноваційні смакові добавки Coca-Cola — будуть доступні у магазинах 25 лютого», — повідомили в компанії.   

У Coca-Cola кажуть, що новий смак «нагадує вершково-апельсинове морозиво».

Поповнення смакової лінійки відбудеться вперше з 2007 року, коли компанія повторно випустила на ринок колу зі смаком ванілі. Вперше напій з таким смаком випустили у 2002 році, однак незабаром його виробництво припинили.

Зазначається, що у минулому році Coca-Cola розширила лінійку Diet Coke завдяки смаку «імбир-лимон» і «червоний апельсин», що, як кажуть у компанії, сприяло зростанню продажів дієтичної коли.

У березні 2018 року Coca-Cola вперше за 125 років свого існування випустила алкогольний напій: його почали продавати лише у Японії, там він має назву Lemon-Do, у нього додають «шипучу лимонну ароматизовану суміш».