Ви тут:
Відео Суспільство ТОП-новина Україна 

Чотири роки без Кузьми: згадуємо найкращі пісні співака (ВІДЕО)

Минуло чотири роки, як загинув лідер гурту “Скрябін”. 

У цей день, 2 лютого 2015-го року,  Україну сколихнула страшна звістка – у ДТП на Дніпропетровщині, біля села Лозуватка Криворізького району, загинув лідер гурту “Скрябін” Андрій Кузьменко.

Того дня Кузьма повертався після концерту у Кривому Розі. Перед аварією Андрій встигнув зафільмувати на свій мобільний жахливий стан українських доріг. Після цього, автомобіль, яким він керував, зіштовхнувся з молоковозом. Кузьма загинув на місці. 

Соліст українського гурту “Скрябін”, теле- та радіоведучий, письменник та актор Андрій Кузьменко за своє нетривале життя встиг зробити чимало.  На його рахунку – 2 студійних альбоми, майже 70 кліпів, кілька книжок, ролі в кіно, власне інтернет-радіо, продюсування та багато інших проектів.

Найважче переживали втрату рідні музиканта – батьки, дружина і донька. Мати не могла повірити в те, що сталось і не розуміла,  як жити далі. Тоді, аби хоч якось заглушити біль, вона написала книжку про сина “Моя дорога птаха.” А трохи пізніше пані Ольга почала займатися гуртом “Скрябін”, знайшла нового фронтмена, аби продовжити справу сина, пише “ТСН“. 

Батьки створили благодійний фонд. Частина зібраних коштів йде на пам’ятні місця для Андрія Кузьменка. Інша –  для військових. Адже співак до останнього  їм допомагав  і часто бував на фронті.

Андрій запам’ятався шанувальникам гарним почуттям гумору та глибокими змістовними текстами, а також активною громадянською позицією. Кузьма написав багато теплих пісень про сім’ю та друзів.