Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Чому потрібно усміхатися

Кажуть, що усмішка – лише крива лінія, але вона змінює багато чого. У чому цінність усмішки намагалися розібратися медики і психологи. 

Усмішка покращує настрій.
Коли людина посміхається, в її організмі починають мимоволі вироблятися гормони щастя – ендорфіни. До того ж, цей процес запускається навіть тоді, коли людина змушує себе посміхатися через силу. Виходить замкнуте коло радості – коли людині добре, вона посміхається, а коли людина посміхається, їй стає добре.

Усмішка допомагає мати кращий вигляд.
Вчені провели дослідження, в якому людям показували по дві фотографії одних і тих же жінок. Тільки на першій фотографії жінки були з професійним макіяжем і серйозним виразом обличчя, а на другій – без будь-якої косметики, але усміхненими. Переважна більшість учасників дослідження назвала привабливішими ті фотографії, на яких жінки посміхалися. 

Усмішка робить вас молодшими.
Коли ви посміхаєтеся, м’язи на обличчі підтягуються. Злітають вгору куточки очей і губ, округлюються щоки, розгладжуються зморшки – і ось уже перед вами обличчя людини, яка на кілька років молодше, ніж була за хвилину до посмішки.

Усмішка – прекрасна зарядка для обличчя.
Хто сказав, що тренувати потрібно лише ноги та руки? Обличчя, як і будь-яка інша частина людського тіла, потребує, щоб його тримали у хорошій формі. Коли людина посміхається, на її обличчі починають працювати від 5 до 53 м’язів. Це, у свою чергу, допомагає зберегти тонус шкіри і гарний овал обличчя на довгі роки.

Усмішка заразлива.
Коли ви дивитеся на людину, яка посміхається, ви просто не можете протистояти силі посмішки і через деякий час починаєте посміхатися у відповідь. Виходить, що посміхаючись, ви підіймаєте настрій не лише собі, а й іншим людям. 

Усмішка робить людей прихильними до вас. 
Помічено, що оточуючі люди сприймають усміхнених людей більш доброзичливо. Погодьтеся, ну хіба можна сказати щось грубе чи безстороннє людині, на обличчі якої сяє посмішка? Відмовити такій людині у проханні також дуже важко. І навіть у громадському транспорті, де пристрасті, часом, досягають точки кипіння, усміхнені люди примудряються відчувати себе комфортно.

Усмішка робить вас успішними.
Вона допоможе вам завоювати прихильність колег та керівництва і просунутися вгору по кар’єрних сходах. І справа тут не лише в гарному ставленні. Усміхнена людина на підсвідомому рівні сприймається як більш цілеспрямована і впевнена у собі. А саме ці якості і сприяють службовому підвищенню.