Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Бджолярі Полтавщини зібралися на науково-практичну конференцію

У Полтаві відбулася науково-практична конференція “Сучасне бджільництво Полтавщини”. У ній взяли участь пасічники, юридичні та фізичні особи-підприємці, представники громадських, наукових організацій та освітніх закладів галузі бджільництва, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Обговорили важливі питання реєстрації пасік, екологічно обґрунтованого застосування пестицидів, вплив бджіл на врожайність соняшника, дотримання вимог Інструкції під час обробітку рослин, міжнародний моніторинг процесу хімічної обробки рослин, вимоги до виробництва меду в Україні, страхування у бджільництві та ін.

“Дуже цікаво було почути інформацію про проведені дослідження впливу бджіл на гібридні сорти соняшнику, про міжнародну організацію COLOSS та її роботу з дослідження CCD (синдром руйнування колоній). Сподіваємося, що найближчим час активно наші аграрії та пасічники скористаються послугами Grandexpert (система оповіщення про заплановану хімічну обробку рослин)”, – повідомили у Полтавській обласній ГО “Спілка пасічників”.

Дякуємо аграріям та представникам місцевої влади за те, що долучилися до спільного обговорення про обробіток полів ЗЗР та попередження пасічників про це.