Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

40 провідних та перспективних спортсменів Кременчука отримуватимуть стипендії міської ради

Для підтримки та сприяння подальшому зростанню спортивної майстерності провідних та перспективних спортсменів міста,  засвідчення їх особистих досягнень у Кременчуці в міському бюджеті щороку передбачаються кошти для підтримки провідних та перспективних спортсменів.

У бюджеті міста на 2019 рік на ці цілі передбачено майже  1 млн грн.  Рішення « Про  призначення  та  виплату  стипендій Кременчуцької міської ради Полтавської області   для   підтримки   провідних   та перспективних   спортсменів   міста  Кременчука  на  2019  рік» винесуть на наступну сесію Кременчуцької міської ради. 

З лютого по грудень 2019 року планується виплата щомісячної стипендії 40 провідним та перспективним спортсменам міста, а саме: 5 стипендій – по  6 000 грн; 6 стипендій – по 3 000 грн;  15 стипендій –  по 1 565 грн;   14 стипендій – по 1 355 грн.

Розміри виплат стипендій встановлені з урахуванням показаного спортивного результату у офіційних Всеукраїнських  та міжнародних змаганнях (ранг змагань) у відповідній віковій категорії (юнаки, юніори, молодь, дорослі) та з урахуванням запланованих  спортивних результатів на змаганнях  2019 року.

До списку стипендіатів внесено спортсменів, які:

  • змагаючись на офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, представляли м. Кременчук Полтавської області;
  • здобули призові місця (1,2,3) у офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях  2018 року у вікових групах (юнаки, юніори, молодь, дорослі);
  • представляють  установи,  заклади та організації сфери фізичної культури і спорту м. Кременчука Полтавської області (спортивні клуби, дитячоюнацькі спортивні школи, центри та клуби фізичної культури і спорту інвалідів,  спортивні федерації) та їх «залікові очки» і результати заліковані безпосередньо місту Кременчуку Полтавської області;
  • включені до складу національних збірних команд України (основний, кандидати, резерв) з різних вікових груп,  який затверджений наказом Міністерства молоді та спорту України на 2019 рік.