Ви тут:
Суспільство Україна 

1 березня в Україні розпочнуть операцію “Мігрант”, – Держприкордонслужба

На території України проведуть цільові профілактичні заходи “Мігрант”. Триватиме операція з 1 березня до 31 травня. Про це повідомив помічник Голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян, інформує прес-служба відомства.

“На виконання доручення МВС на території України планується проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою “Мігрант”, до яких будуть залучені ДМС, ДПСУ, НП, СБУ”, – сказав помічник Голови прикордонного відомства.

Він наголосив, що основною метою операції є, в першу чергу, запобігання і протидія нелегальній міграції, а також перевірка додержання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України.

Олег Слободян нагадав, що під час попередньо проведених заходів “Мігрант” між її учасниками була організована якісна взаємодія, забезпечений ефективний обмін інформацією щодо порушників установлених правил перебування в Україні, оперативне реагування і прийняття стосовно них правових рішень.

“Дана операція проводиться в Україні вже не вперше і з роками вона підтвердила свою ефективність. Так, 2018-го, правоохоронцям вдалося суттєво зменшити рівень нелегальної міграції в Україні шляхом викриття значної кількості іноземців, які перебувають на території України з порушенням законодавства, а також осіб, які організовують і сприяють їх незаконному переміщенню як територією України, так і через державний кордон України”, – зазначив він.