Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Знайшли свідка, який бачив момент смертельної ДТП у центрі Полтави

6 листопада 2018 року у центрі Полтави напроти Малої академії мистецтв сталась дорожньо-транспортна пригода – на позашляховику полтавка Наталія Саєнко збила 15-річного підлітка Артема Левченко. Він отримав численні травми, потрапив до лікарні, впав у кому, а 2 місяці потому, на Різдво, помер.

Після смерті хлопця небайдужі полтавці та активісти виходили на мітинг, вимагаючи справедливого розслідування справи. Випадок сколихнув всю Україну, розібратись у ситуації намагались і журналісти програми “Стосується кожного”, йдеться на сайті телеканалу “Інтер”. Випуск про полтавське ДТП можна буде переглянути сьогодні, 22 січня, о 18-й годині.

До студії програми приїде мама Артема, щоб на всю країну поставити важливе для неї питання: чому слідство стоїть на місці? А тітка загиблого хлопчика, Ірина Сердюк, розповість, як шукала справедливості в кабінетах правоохоронців і чому почала власне розслідування.

Як коментує ситуацію водій позашляховика Наталя Саєнко? І куди подівся відеореєстратор з її автомобіля? Порушення правил дорожнього руху водієм авто або екстремальна поведінка на дорозі юного велосипедиста – що насправді стало причиною загибелі Артема? Журналістам «Стосується кожного» вдалося розшукати людину, яка бачила момент аварії своїми очима. Що він розповість у студії ток-шоу? Розставлять ці відомості всі крапки над «i»?

Читайте також: Полтавські правоохоронці продовжують слідство стосовно ДТП, у якій загинув15-річний юнак

За відео з ДТП у центрі Полтави, в якій загинув 15-річний юнак, дадуть 25 тисяч гривень

Адвокат родини Левченко вбачає численні порушення у розслідування смертельної ДТП у центрі Полтави, де загинув 15-річний підліток