Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

З Полтавщини на сертифікацію вже зареєструвались 11 вчителів

15 січня о 15-й годині розпочалась реєстрація на сертифікацію для викладачів початкової школи з усієї України. Триватиме вона до 1 лютого. Сертифікація є добровільною, цьогоріч зареєструватись і пройти її зможуть лише 1000 викладачів.

Учителі, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають сертифікат, що буде дійсним упродовж трьох років. Власники сертифіката отримають щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу пропорційно обсягу педагогічного навантаження упродовж трьох років чинності сертифіката. Окрім того, успішне проходження сертифікації зараховуватиметься як проходження чергової (позачергової) атестації педагогічним працівником з присвоєнням йому наступної категорії або підтвердженням наявної вищої категорії, пише Освіта.ua

Станом на ранок 16 січня з Полтавщини вже зареєструвались 11 вчителів. Всього з Полтавського регіону є місця для 35 учасників, інформує Український центр оцінювання якості освіти.

 У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що найактивнішими у плані реєстрації виявились педагоги з Києва (19), Вінницької (17) та Одеської областей (16). Всього по Україні вже зареєструвалось 177 вчителів.

Зареєструватися можна тут: https://zno.testportal.com.ua/teachers/registration

А докладно прочитати про процес реєстрації – за цим посиланням: http://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi/

Процедура сертифікація складатиметься із 3-х етапів:

  1. експертне оцінювання професійних компетентностей учасника через вивчення практичного досвіду їх роботи;
  2. самооцінювання учасником власної педагогічної майстерності (е-портфоліо);
  3. оцінювання фахових знань та умінь учасника через незалежне тестування.
поширити новину: