Ви тут:
Відео Полтавщина Р Суспільство 

З’їзд партії “Батьківщина” висунув Юлію Тимошенко кандидатом в Президенти України (ВІДЕО)

22 січня, у день сторіччя Соборності України, з’їзд партії “Батьківщина” висунув Юлію Тимошенко кандидатом в Президенти України.

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко наголосила на тому, що насамперед, Україні потрібна перемога, і вона в нас буде. Крим і Донбас – це Україна назавжди, і вони будуть обов’язково повернені.

Юлія Тимошенко окреслила перелік першочергових завдань майбутнього президента, серед яких:

збільшення середньої заробітної плати в 3,5 рази впродовж наступних п’яти років;

запровадження мікрокредитування для молоді та середнього класу, а саме: довгострокові мікрокредити  без застави, не більше, ніж під 3% річних, на основі обов’язкового страхування ризиків;

нова і сучасна реформа медичної галузі, що включатиме обов’язкове медичне страхування коштами роботодавців, на підприємства яких удвічі буде зменшено податкове навантаження. Водночас  за неповнолітніх дітей, непрацездатних та безробітних осіб і пенсіонерів медичні страхові внески в повному обсязі сплачуватиме держава;

відновлення державної програми доступне житло, а саме: нужденним  надаватиметься іпотечний кредит, без першого внеску і без застави, під спеціальне страхування ризиків;

зменшення ціни на газ щонайменше в два рази.

Реалізувати ці кроки допоможе її програма «Новий курс» – це повна, всеохоплююча, кардинальна перебудова України в усіх її сферах. Цей документ включає п’ять ключових напрямів:

  1. Нова стратегія миру та безпеки;
  2. Нова Конституція, яка створюватиме основи для відродження країни
  3. Нова економічна стратегія
  4. Нова соціальна доктрина, яка дасть людям відчуття щастя життя в Україні
  5. Нова молодіжна політика.

Відмітимо, що відкрив з’їзд Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Він закликав присутніх помолитися Господу, щоб той благословив з’їзд, який “буде служити інтересам української держави та народу”. Під час свого виступу Патріарх привітав українців зі століттям об’єднання УНР та ЗУНР.  

На з’їзді була присутня і делегація з Полтавщини чисельністю 200 осіб.

Серед делегатів – депутат Полтавської обласної ради (фракція ВО «Батьківщина») Ігор Горжій, який зазначив, що з’їзд – визначна подія для України.

«Ми від Полтавщини щиро вітаємо лідера “Батьківщини” Юлію Тимошенко та підтримуватимемо її на виборах. Новий курс нашої держави буде спрямований безпосередньо на соціальні питання, які стосуються і виплат, і землі, і газу, і ринків, і аграріїв. Ми підтримуватимемо курс, який Юлія Володимирівна обрала для нашої держави. Чому Юлія Тимошенко? Бо іншого лідера для нашої держави немає. Вона має величезний досвід у політиці, і саме вона має очолити нашу державу».